PVC platne

Ekonomické PVC platne určené na exteriérové aj interiérové použitie, napr. výstavné panely (B1, M1), či cedule, transparenty a displeje v nákupných strediskách. Výborné vlastnosti pri spracovaní. Tlač, výsek, polep, tepelné formovanie.

 


KömaTex New

Ľahčené PVC platne ideálne či už na daľšie spracovanie (výsek, ohýbanie, tvarovanie) alebo na polep, tlač a výrobu rôznych reklamných pútačov. Vo farbe 662 sú vďaka odolnosti voči poveternostným podmienkam vhodné aj na exteriérové použitie.

 

Ohňuvzdornosť: DIN4102(D), DIN EN 13501-01 (EU), NF P 92-501 (F), Certifikát B1 1-6 mm, M1 2-6,8,10 mm

 

 

KömaPrint

Ľahčené PVC platne špeciálne vyrobené pre výstavný trh. Výborná potlačiteľnosť sieťotlačou a digitálnou technológiou. Jemný povrch a  žiarivo biely materiál tvoria perfektný základ pre skvelý výsledok tlače. Výborná odolnosť voči vlhku umožňuje použitie ako v interiéri tak v exteriéri.

 

Ohňuvzdornosť: DIN4102(D), DIN EN 13501-01 (EU), NF P 92-501 (F), Certifikát B1 2-5 mm, M1 2-5 mm, V0/5VB 8-10 mm

 

 


KömaCel

Multifunkčné lesklé dosky, ktoré v sebe spájajú pevnosť a zároveň ľahkosť materiálu. KömaCel možno použiť ako na reklamné účely (kašírovanie, sieťotlač, ľahká spracovateľnosť), tak aj v priemysle a stavebníctve (výborné izolačné vlastnosti, minimálna tepelná vodivosť materiálu, zvuková izolácia).

Integrálne penové platne sú vynikajúcou kombináciou pevnej, masívnej povrchovej vrstvy a jadra z buničiny toho istého materiálu.

Popri odolnosti voči poveternostným podmienkam a ťažkej vznietiteľnosti sa vďaka svojej úžasnej štruktúre a optimalizácii hravo ľahko spracovávajú.

Vhodné pre použitie v reklame, stavebníctve aj priemysle.

 

V reklame - značky, štítky, transparenty, popisovateľné tabule, displeje, veľké písmená, v stavebníctve – elementy pre dvere a okná, žalúzie, rolety, parapety aj pre odvetvia s vysokými požiadavkami na odolnosť voči mokru a vlhku, výstavné panely a v priemysle – tvarované výlisky, chemické a laboratórne odvetvie, nábytkový priemysel, ako aj interiérová konštrukcia lodí, kontajnerov a automobilov.

 

 

KömaDur

PVC doska pre všestranné použitie, či už chemický priemysel, stavebníctvo, elektronika, výstavy alebo reklama. 

KömaDur je vďaka svojim 5tim rôznym variantám a vyladeným vlastnostiam to najlepšie pre použitie v rôznych odvetviach pre použitie v interiéry aj exteriéry. Ponúka zároveň ľahké a efektívne spracovanie. Tieto masívne PVC dosky sa vyznačujú súmernými, hladkými a lesklými povrchovými vlastnosťami. Sú ťažko vznietiteľné a rezistentné voči chemikáliám a korózii podľa DIN8061 ako aj voči väčšine agresívnych médií

 

Vhodné pre použitie na značky, displeje, transparenty, popisovateľné tabule, fotografický priemysel, výstavné a trhové stojany, dekorácie do výkladov, digitálna tlač, výťažky, obchody, elementy pre klímu a ventiláciu, elementy pre parapety a výplne dverí, automobilový priemysel, akumulátory, chemická a laboratórna technika, odbory s vysokými nárokmi na odolnosť voči mokru a vlhku.

*Na objednávku.

 

KömaDeco    

Dekoračné PVC platne, ktoré sú kombináciou KömaCelu a dekoračnej PVC fólie. Používajú sa najmä na čalúnenie dverí, dekoráciu stien, stropov.

Dekoračné integrálne penové platne sú vynikajúcou kombináciou pevnej, masívnej povrchovej vrstvy a jadra z buničiny toho istého materiálu. Možnosť buď jednostranného alebo obojstranného potiahnutia dekoračnou fóliou. Platne sa vyznačujú vysokou nárazovou pevnosťou. Produkt je zaujímavý predovšetkým pre interiérové odvetvia ako trhy, výstavy, obchody, či na poťah dverí, stien, stropov.

 

V ponuke v 5tich farbách: mahagón, antracit, krémová biela, zlatý dub, oceľovo modrá. Fólie sú s prekvapujúco realistickým efektom textúry dreva.

*Na objednávku.