ColorGate

ColorGate RIP softvérové riešenie je určené pre široké spektrum rôznych aplikácií. Bez ohľadu na technológiu tlače, či potláčaného materiálu a veľkosť produkcie Vám ColorGate ponúka najvhodnejšie riešenie pokrývajúce všetky Vaše potreby.

 


Productionserver

Rad Productionserver vo verzii PS10 je najflexibilnejší RIP softvér, ktorý Vám zaručuje vynikajúcu správu farieb a stabilnú reprodukciu farieb pri všetkých aplikáciach. Je jedno, či tlačíte v malom alebo veľkom, podľa štandardu ISO, FOGRA, PSD, G7 či Gracol, alebo tlač pre veľkoobjemové kampane, textilnú tlač či sieťotlač - rad PS9 Vám ponúka optimálnu RIP konfiguráciu pre všetky typy digitálnej tlače. ColorGATE využíva najnovší Adobe PDF Print Engine (APPE) v predvolenom nastavení.

Productionserver Vám ponúka:


FilmGate

Produktový rad FilmGate je celosvetovo uznávaný RIP softvér pre nechemickú produkciu filmov použitím inkjetových tlačiarní pre flexotlač, offset a sieťotlač v high-end kvalite.


ProofGate

Proofgate je vynikajúci RIP softvér pre digitálnu správu farieb založenú na štandardoch ISO 12647-7 a FOGRA 39, 51 a 52 pre maximálnu presnosť farieb.