ALPHASET - Technológie, inovácie, riešenia.

Už viac ako 30 rokov sme známi ako spoľahlivý dodávateľ a partner v oblasti signmakingu a reklamnej tlače. Ponúkame širokú paletu strojov, médií, softvéru a know-how pre digitálnu tlač, signmaking, potlač textílií a mnohé ďalšie odvetvia súvisiace s reklamou.

Náš sortiment tvoria produkty, ktoré ponúkajú optimálny pomer cena/výkon. Neustále ho dopĺňame o inovatívne produkty a technologické novinky uvedené na trh na svetových výstavách. Vďaka tomu majú naši klienti technologickú výhodu a sú o krok vpred pred konkurenciou.

Naša obchodná stratégia tkvie v úplnej orientácii na potreby zákazníka. Patrí k nej profesionálne poradenstvo, školenia, zákaznícky a technický servis na najvyššej úrovni. Známkou úspechu tejto stratégie je náš kontinuálny rast, ktorý by nebol možný bez množstva spokojných zákazníkov.

Pomocou priebežných investícií a inovácií sa snažíme zabezpečiť technologickú výhodu pre našich klientov aj do budúcnosti, pretože vieme, že náš úspech je možný iba vďaka úspechu našich klientov.