Lepidlá

 

Lepidlá pre spájanie rôznych druhov materiálov a silné koncentráty na jeho odstránenie.

 


Lepidlá

 
Lepidlo PC 004

Pre spájanie PVC dosiek (komatexu) a pod. Okrem toho je vhodný na lepenie materiálu ABS (rúry, platne, ...). Nie je vhodný na lepenie výrobkov z PMMA a akrylu!   

SprayMount

Štúdiové lepidlo, ponecháva dostatočný čas pre možné premiestnenie, ideálne pre reklamné agentúry a grafické štúdiá na tvorbu prezentačných boardov a jednoduchých inštalácií.

PhotoMount

Vysoko adhezívne lepidlo na trvalú montáž fotografií, ilustrácií a podobne. Lepidlo je číre, nepresvitá tlačou a neodfarbuje. Lepidlo pomaly schne a ponecháva tak čas na montáž. Je vhodné pre fotografov, na tvorbu koláží a všeobecné použitie.

ReMount

Lepidlo s Post-it funkciou. Umožňuje opakované premiestňovanie ľahkých predmetov, plagátov, lepenky. Je číre, nerobí škrvny, nezvrašťuje sa. Hodí sa na lepenie ľahkých materiálov na väčšinu hladkých povrchov.

DisplayMount

Lepidlo pre trvalé spoje, kde je požadovaná vysoká pevnosť. Využiteľné na lepenie väčšiny poréznych ako aj neporéznych materiálov. (plasty, textílie, papier, kartón etc.). Číre, rýchloschnúce, nerobí škrvny. Pevné, spoľahlivé, okamžité spoje.

Spray 77

Lepidlo pre trvalé spoje, kde je požadovaná vysoká pevnosť. Využiteľné na lepenie väčšiny poréznych ako aj neporéznych materiálov. (plasty, textílie, papier, kartón etc.). Číre, rýchloschnúce, nerobí škrvny. Pevné, spoľahlivé, okamžité spoje. Vhodné aj pre použitie na penový polystyrén.

Tape Primer 94

Pomocné lepidlo v plechovke, ktoré sa tenkou vrstvou nanáša štetcom na kritické miesta napríklad pri celoolepoch. Jednoduchá aplikácia, vysoká účinnosť a odstránitelnosť pomocou chémie.

Edge Sealer 3950

Zatavovač hrán na báze lepidla. Chráni fóliu na jej hrane na aplikovanom mieste proti špine, prachu, podfúknutiu.


Odstraňovače lepidla

v ponuke máme "Cleaner Spray" s rastlinnými rozpúšťadlami. Používať úsporne nakoľko roztok je silný koncentrát.

Balenie: 0,5 l

 

SprayMount
PhotoMount
ReMount
DisplayMount
Spray 77
Tape Primer 94
Edge Sealer 3950