Strednodobé

Samolepiace potlačiteľné fólie (solventné, eco-solventné farby, UV farby, latex) sú základným najpoužívanejším produktom v oblasti reklamy. V našej ponuke nájdete fóliu aj pre tie najnáročnejšie aplikácie ako napr. lode, lietadlá, celoolepy, reflexné značenie, posuvné pásy, wallwrapy či fóliu pre aplikáciu neskúseným konečným spotrebiteľom.

Samolepiace polymerické fólie vysokej kvality určené na rovné a mierne zvlnené povrchy ako výklady, billboardy, autobusy, nákladné vozidlá, kamióny, mierne prelisy, kapoty a pod.


Printline - SV525B 

Polymerická PVC fólia 75 µ so šedým permanentným akrylovým lepidlom a s bezbublinkovou technológiou pre ľahký polep. Výborná pre  strednodobé interiérové aj exteriérové aplikácie na rovné a mierne zakrivené povrchy. Vďaka šedému lepidlu je podklad lepšie prekrytý a opacita zvýšená. Potlačiteľné solventnými, eco-solventnými, latexovými a UV farbami. 

Životnosť: 5-7 rokov v interiéri aj v exteriéri.


Intercoat 

Polymerické fólie 70 µ nemeckej kvality s permanentným šedým lepidlom, potlačiteľné eco-solvent, solvent , UV a latexovými farbami. B1 certifikát horľavosti umožňuje použitie aj pre výstavné účely. Široká oblasť použitia od rovných plôch, cez mierne prelisy, až po aplikáciu na kapoty, či polep nákladných vozidiel, lodí a pod. Neobsahuje ftaláty, je v súlade s nariadením o hračkách EN71/Part 3. 

Životnosť: 5-7 rokov v interiéri aj v exteriéri.


Mactac

Polymerické fólie 65 µ s permanentným akrylovým lepidlom výrobcu Mactac vytvorené pre dlhodobé propagačné a komerčné účely s certifikátom horľavosti M1. Vhodné pre rovné a mierne zvlnené neporózné povrchy. Výborné výsledky tlače so solventnými, eco-solventnými, latexovými a UV farbami. Jedná sa o vysoko flexibilný film, s ktorým ľahko nainštalujete aplikácie na 2D povrchy. Dodatočný vizuálny výsledok a odolnosť voči fyzickým výzvam je možné dosiahnuť použitím aplikácie lamina PolyCover 998 alebo 999.

Životnosť: 5 rokov v interiéri aj v exteriéri.


Grafityp - SV550/550B/523

Vysokokvalitné polymerické fólie 75 µ s permanentným solventným lepidlom belgickej značky Grafiprint sú jemné bezproblémové fólie bez obsahu kadmia, špeciálne vyvinuté pre tlačiarne so solventnými, eco-solventnými, latexovými a UV farbami. Vďaka tlakovocitlivému lepidlu sa s ňou veľmi dobre pracuje. Solventné lepidlo zabezpečuje perfektný výsledok hneď po nalepení (nezanecháva mapy), čo je žiadúce najmä pri transparentných aplikáciách.

Životnosť: 5 rokov v interiéri aj v exteriéri.

SV550/SV550B - iba na objednávku celá rola.

 

Životnosť týchto fólií sa vzťahuje na nepotlačené médium!