Krátkodobé

Samolepiace monomerické fólie vysokej kvality určené na rovné povrchy ako výklady, billboardy, autobusy, nákladné vozidlá, kamióny, letáky, nálepky, značenia a pod. Napriek nízkej cene Vás prekvapia vynikajúcimi výsledkami tlače pri vysokom rozlíšení a brilantnými farbami.


Intercoat - IC1630/IC1441/IC1600/IC1612

Monomerické fólie vyrobené špeciálne pre tlačový trh s certifikátom B1 a tým vhodné aj pre výstavníctvo. Výborné fólie určené na veľkoplošný olep rovných hladkých plôch ako výklady, bilboardy a pod. 

Životnosť: 4 roky v interiéri aj v exteriéri (100 µm verzia).

80 µm:    

    Potlačiteľné solventnými, eco-solventnými a UV farbami.

100 µm:     

    Potlačiteľné solventnými, eco-solventnými, latexovými a UV farbami.


Poliprint - PP900/PP905/PP920/PP925/PP935/PP980

Monomerické 100 µm PVC fólie s vysokou odolnosťou voči vplyvu solventného atramentu. S ECO-Solvent, solvent, UV a latexovou digitálnou tlačiarňou dosiahnete vynikajúce výsledky tlače s vysokým rozlíšením a brilantnými farbami. Fólie sú potiahnuté vysoko kvalitným disperzným a solventným akrylovým lepidlom. Fólie si zachovávajú tvar a rozmery. Určené pre použitie na rovných ako aj mierne zvlnených plochách. Certifikované pre HP latex atramenty. S B1 certifikátom a tým vhodné aj pre výstavníctvo.

Životnosť: 4 roky v interiéri aj v exteriéri.

Ponúkame najväčší výber kombinácií.

Biela - lesklá/matná: 

V ponuke taktiež biela lesklá fólia s Airfree šedým lepidlom pre jednoduchšiu aplikáciu, aj pre menej skúsených lepičov.


JT 8500 WG-PT/WM-PT (ex. MacTac 829/828)

Monomerické 95 µm PVC fólie s permanentným transparentným lepidlom určené pre najbežnejšie používané veľké a mimoriadne veľké digitálne tlačiarne na trhu. Využitie: krátkodobá až strednodobá vnútorná a vonkajšia reklama a propagácia na plochých alebo mierne zakrivených plochách. 

Kvalitné nemecké monomerické PVC fólie výborné ako pre veľkoplošnú tlač tak aj tlač štítkov, popisov a pod. Mactac fólie sú potlačiteľné eco-solventnými, latexovými, solventnými, UV farbami. Fólie majú úžasné výsledky pre Print & Cut. Vďaka ťažkej vznietiteľnosti a certifikátu M1 vhodné aj pre výstavný trh. 

Životnosť: 2 roky v interiéri aj v exteriéri.


Kemica - DIGIT100

Monomerické PVC fólie 80 µ s permanentným transparentným akrylovým disperzným lepidlom. Určené pre použitie na rovných ako aj mierne zvlnených plochách a taktiež aj ako alternatívne lamino pre interiérovú reklamu.

Monomerické PVC fólie s permanentnýn lepidlom určené pre krátkodobú reklamu v interéry aj exteriéry. Fólia sa vyznačuje výbornou rozmerovou stabilitou. Výborná odstrániteľnosť - v prípade správnej aplikácie bez zvyškov lepidla na podklade. Potlačiteľné solventnými a eco-solventnými farbami. Vysoká odolnosť voči agresivite solventného atramentu a s výbornými výsledkami tlače.

Životnosť: 3-5 rokov v interiéri aj v exteriéri.

 

Životnosť týchto fólií sa vzťahuje na nepotlačené médium!