Otočné termolisy

Lotus LTS1 3845/5040

Tento extrémne stabilný lis je flexibilne využiteľný pre najrôznejšie zadania klientov. Ideálny pre potlač materiálu veľkých rozmerov. Vďaka vysoko umiestnenej pracovnej ploche sa s ním pracuje veľmi jednoducho.


Hotronix Fusion 4050

Lis obsahuje vysúvateľnú platňu, ktorá zaberá minimálny priestor a chráni pred popálením. Veľký dotykový displej uľahčuje ukladanie funkcií. Možnosť uloženia 5-tich rôznych nastavení teploty a času. Lis disponuje pevnou konštrukciou a jedinečným dizajnom.


Lotus LTS2 3845

Lis s odsuvnou hlavou LTS2 od firmy Lotus je jeden z najvýkonnejších manuálnych nažehlovacích lisov. Vďaka dvom pracovným doskám je možné pracovať ešte rýchlejšie.


Sefa Rotex RM 4045


Sefa MAG RL 4045

S automatickým otváraním. Tento lis je vybavený magnetickým otváracím mechanizmom. Po uplynutí nastaveného času transferu, sa lis otvorí automaticky.


Sefa Super MAG RV 4045/4050

S automatickým otváraním. Tento stabilný lis s odsuvnou hlavou ponúka veľa praktických doplnkových funkcií. Napríklad si tu môžete uložiť rôzne nastavenia teploty a času, čo Vám do budúcna úšetrí prácu.


Swing S 3845/4050

Lis Swing S je taktiež vybavený magnetickým otváracím mechanizmom. Hlava lisu sa automaticky odsúva, čo zabraňuje uvoľňovaniu zostatkového tepla na textil. Lis je vybavený stabilným podstavcom.