FLEX

Elastické tenké nažehlovacie fólie s jemným povrchom vyrobené na popis textílií ako bavlna, zmesové tkaniny z polyesteru/bavlny a polyesteru/akrylu.

Všetky naše flexy vyhovujú norme zdravotnej nezávadnosti OekoTex® Standard 100 Produktklasse 1.

TIP V ponuke máme aj odstraňovač na FLEX a FLOCK (400 ml), dodanie je 1 týždeň.


POLI-FLEX® PREMIUM

Vysokokrycie a elastické flexfólie s jemným povrchom. Vďaka lepivej prenosnej fólii sa jednoduchšie manipuluje s motívom pred nažehlením. Sú ideálne aj pre začiatočníkov alebo menej skúsených, a taktiež na malé detaily, ktoré pri odstraňovaní nadbytočnej fólie ostanú priľnuté na prenosnej fólii. Taktiež vhodné pre rýchlu výrobu tričiek, pretože sa prenosná fólia po nažehlení strháva za tepla.


PROFIFLEX

Extra tenké elastické flexfólie s nelepivou prenoskou. Výborné pre vytvorenie dojmu potlačeného trička. Vďaka tenkosti splynie s textíliou. Ideálne pre väčšie grafiky, ale aj komplikované designy sa s nimi zvládajú výborne.


POLI-FLEX® TURBO

Nová polyuretánová prenosová fólia vybavená špeciálnym lepidlom na rýchlu aplikáciu (3-5 sekúnd) a za nízkych teplôt (od 130°C).
POLI-FLEX® TURBO je vhodný na aplikáciu na nylon, bavlnu, polyester, zmesi polyester / bavlna a polyester / akryl. POLI-FLEX® je možné použiť na nápisy na tričkách, športové oblečenie a odevy na voľný čas, športové tašky a propagačné predmety. 

 

 

 

POLI-FLEX PREMIUM

PROFIFLEX

POLI-FLEX TURBO

*Grafická reprodukcia farieb sa nemusí presne zhodovať so skutočnou vzorkou.

Ako správne nažehliť FLEX?

  1. Stiahnite si tabuľku s technologickými údajmi pre transfer a pranie. Nájdete v nej potrebné údaje pre ďaľší postup.
  2. Motív vyrežte zrkadlovo. Režte tak, aby zospodu bolo vidieť iba ľahkú stopu rezu.
  3. Odmriežkujte, odstráňte prebytočnú fóliu. Zložte farebne motív, ak je to potrebné.
  4. Nažehlujte lisom priamo cez prenosnú fóliu podľa parametrov v tabuľke.
  5. Prenosnú fóliu strhnite pri POLI-FLEX za tepla, PROFIFLEX za studena.

Dôležité! Nažehlenie malých motívov je možné žehličkou, vyžaduje to však väčšiu zručnosť. Pred použitím riadne vyskúšajte každý materiál! Impregnácia látky môže podstatne ovplyvniť schopnosť nažehlenia!