SG500 - A4

Sawgrass SG500 je dobrá voľba, ak začínate so sublimáciou. Tlačiarne Sawgrass sú prvým a jediným plne integrovaným desktopovým riešením vyvinutým špeciálne pre sublimáciu.

Model SG500 je inovovaný model predchodcu SG400. Disponuje väčším prehladnejším podsvieteným displejom, rýchlejším procesorom, WiFi pripojením a tlačovým režimom Ultra Fine, ktorý Vám umožňuje tlačiť v rozlíšení až 4880 x 1200dpi. Nové gélové farby Sublijet-UHD ponúkajú ešte krajší farebný výstup, než farby Sublijet-HD. Zabudovaný samočistiaci systém udržuje tlačiareň v chode na najlepšej úrovni, čím zabezpečuje minimálnu spotrebu energie a atramentu.

Potlačte širokú škálu výrobkov z polyesterových tkanín, alebo polyesterom potiahnutých médií a dosiek.

  • Hliníkové panely
  • Hardboard a drevené dosky
  • Dlaždice
  • Hrnčeky
  • Akryl
  • Sklo
  • Bridlice
  • Polyester
  • Vystužené plasty zo sklenených vlákien

Výstup v najvyššom možnom rozlíšení

Tieto tlačiarne novej generácie prinášajú najvyššie rozlíšenie tlače pre, čo najreálnejšiu reprodukciu kvality fotografií - až 4880 x 1200 dpi!

 

Softvér prispôsobený pre kvalitný výstup

Softvér Sawgrass Print Manager je navrhnutý pre optimálnu kvalitu tlače a najúčinnejšie použitie atrametnu. Je neustále aktualizovaný pre najpopulárnejšie médiá.

Online prístup do CreativeStudio™ dostávate automaticky. S tisíckami šablón produktov, obrázkov, písiem a dizajnov pripravených na tlač vám CreativeStudio™ ušetrí čas a peniaze.

 

Sublimačný atrament SubliJet-UHD

Vysokovýkonné sublimačné farby SubliJet-UHD sa dodávajú v zapečatených jednorázových kazetách, aby sa eliminovala kontaminácia. Dôsledná tlač živých, realistických a dlhotrvajúcich farieb, hlboká čierna a neutrálna šedá pre jedinečnú kvalitu obrazu.

 

Nízke počiatočné náklady + nízke náklady na tlač = rýchly ROI

Tlačiarne Sawgrass vyžadujú najnižšie náklady na uvedenie do prevádzky a personalizáciu vo svojom segmente. V kombinácii s mimoriadnou univerzálnosťou pre vytváranie produktov, je Sawgrass výnimočný bleskovou návratnosťou investícií.

 

Záruka a Sawgrass podpora

Všetky tlačiarne spoločnosti Sawgrass majú jednoročnú alebo dvojročnú záruku. Viac informácií získate na alphaset@alphaset.sk. Vďaka programu podpory Sawgrass poskytneme celkovú systémovú podporu v reálnom čase pre vašu tlačiareň, atrament a softvér - to všetko na jednom mieste!

 

Jednoduché možnosti rozšírenia

Manuálny podávač vo voliteľnej výbave rozširuje maximálnu veľkosť média do šírky 216 mm a dĺžky 1295 mm. Model SG500 má k dispozícii podávač na 250 listov papiera, ktorý vám umožňuje tlačiť viac tlačových formátov zákazníkovi na mieru.


 

Technické údaje Sawgrass SG500
   
Max. veľkosť média 215 x 355 mm
  215 x 1295 mm (s voliteľným bočným zásobníkom)
Napätie 230 V
   
Rýchlosť tlače a rozlíšenie  
Vysoká rýchlosť (600 x 600 dpi) 15 sekúnd
Vysoká kvalita (600 x 600 dpi) 29 sekúnd
Pokročilá fotografia (1200 x 600 dpi) 48 sekúnd
Správa farieb - možnosti a odporúčania  
Sawgrass Print Manager Windows 8.1, 10, 11; MacOS 10.13 a novší
Grafické aplikácie Výber 1: CreativeStudio™ Online Designer od Sawgrass
  Výber 2: CorelDraw X6 - 2018
  Výber 3: Adobe Illustrator a Photoshop CS6 alebo Creative Cloud
  Výber 4: Adobe Photoshop Elements 15 a novší
Možnosti a atrament  
SubliJet-UHD - štandardné kazety C, M, Y, K (á 31 ml)
   
SubliJet-UHD - rozšírené kazety Nie je k dispozícii